متفاوت شروع کنید " ساده ، سریع ، کاربردی "

مجموعه تولد طلایی در سال ۱۳۹۶ با هدف آموزش و ترویج موضوع کارآفرینی در استان اردبیل راه اندازی شد. استاد رمضانی بنیانگذار این مجموعه،در طی این سالها با برگزاری سمینارها و کلاسهای عمومی توانستند صدها نفر از مشتاقان کارآفرینی، ایده پردازان، سرمایه گذاران، صنعتگران و جویندگان کسب و کارهای زود بازده را در این زمینه آموزش داده و نتایج عالی و بسیار قابل توجهی را کسب کنند.

ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا رمز و رازهای موفقیت در یک کسب کار پر درآمد را از بُعدهای متفاوت بررسی کرده و به افرادی که مشتاقانه دوست دارند از طریق کارآفرینی و ایجاد یک کسب و کار به موفقیت و ثروت دست پیدا کنند، آموزشهای لازم را داده و در این راستا و در هر مرحله از فرآیند، کمک کرده و پشتیبانشان باشیم.

مجموعه تولد طلایی با شعار “هر ایرانی یک کارآفرین موفق” و با کشف استعدادها و تواناییهای ذاتی و خدادادی شما، به رویاهایتان جامه عمل پوشانده و مژده رفاه و آرامش را به هموطنان می دهد. با این هدف و فارغ از بحثهای تبلیغاتی و تولید محتوا، مجموعه تولد طلایی با مدیریت مهدی رمضانی به کشف ابعاد ناشناخته وجود شما پرداخته و از شما یک اعجوبه می سازد.

اهداف و چشم انداز مجموعه تولد طلایی، پوشش و حمایت همه ابعاد روحی، ذهنی، فکری و جسمی افراد بوده و با بهره گیری از همه ظرفیت ذهنی شما و نیز به کمک دانش استادان و متخصصان،به دور از هرگونه بزرگنمایی و اغراق، آرامش روان و ثروت و رفاه را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

با اندکی اراده و همت شما، پشتیبان و حامیتان هستیم و تحول روحی و تحقق آرزوهای شما را تضمین می کنیم… پس همین حالا شروع کنید…