متفاوت شروع کنید “ساده ، سریع ، کاربردی “

مجموعه تولد طلایی در سال 1396 با هدف آموزش و ترویج موضوع “موفقیت با ذهن در همه ابعاد زندگی” در استان تهران، اردبیل راه اندازی شد. استاد رمضانی بنیانگذاراین مجموعه،در طی این سالها با برگزاری سمینارها و کلاسهای عمومی توانستند هزاران نفر از مشتاقان کارآفرینی، ایده پردازان، سرمایه گذاران صنعتگران و جویندگان آرامش ،سلامتی و ثروت را در این زمینه آموزش داده و نتایج عالی و بسیار قابل توجهی را کسب کنند.

ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا رمز و رازهای موفقیت در زندگی را از بُعدهای متفاوت بررسی کرده و به افرادی که مشتاقانه دوست دارند از طریق ذهنشان و توانایی های نهفته ای که دارند به موفقیت و ثروت دست پیدا کنند، آموزشهای لازم را داده و در این راستا و در هرمرحله از فرآیند، کمک کرده و پشتیبانشان باشیم.

مجموعه تولد طلایی با شعار “لذت بردن از زندگی حق هر انسانی است” و با کشف استعدادها و تواناییهای ذاتی و خدادادی شما، به رویاهایتان جامه عمل پوشانده و مژده رفاه و آرامش را به هموطنان می دهد.این مجموعه با مدیریت استاد رمضانی که تنها استاد ذهن در کشور هستند و با استفاده از روش بی نظیر ” اونا ایوتا شی ” به کشف ابعاد ناشناخته وجود شما پرداخته و از شما یک اعجوبه و ابر انسان می سازد.

هدف ما  پوشش و حمایت از همه ابعاد ( ذهنی،  جسمی ، خانوادگی ،مالی و اجتماعی ) شما بوده و با بهره گیری از همه ظرفیت ذهنی و نیز به کمک دانش “اونا ایوتاشی “ آرامش درونی، سلامتی جسمی، احساس خوشبختی در خانواده ، ثروت و رفاه را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

استاد رمضانی معتقد هستند که برای شروع هر کاری و یا بهبود زندگی در همه ابعاد ، در مرحله نخست باید اطلاعات ریشه ای ذهن تغییر کند و بعداز آن هست که می توان به نتایج بهتر امید وار بود در غیر این صورت موانع ذهنی که افراد دارند یا همان باورهای غلطی که وارد ذهنشون شده ، در تصمیم گیری های شان  اثر گذاشته و نتیجه نهایی رو دچار شکست خواهد کرد .

ما انسان ها فکر می کنیم که خودمان تصمیم می گیریم ولی در عمل همان زندگی رو تجربه می کنیم که حاصل و نتیجه باورهایی هست که در ذهن محافظ خود داریم و با تغییر اونها هست که به آرامش ، سلامتی و ثروت می رسیم .

امید داریم که در جهت موفقیت همه شما عزیزان و نهایت لذت بردن از زندگی توانسته باشیم قدمی برداریم

فعالیت های استاد مهدی رمضانی

استاد رمضانی

. مدیر عامل شرکت بهفام فتون آذران

. بنیانگذار گروه صنعتی آذران AMO

. مدیر عامل کارگاه تولید و بسته بندی عسل اکسیرا

. موسس ۵ کارگاه تولید تابلوهای تبلیغاتی

. موسس کارگاه تولیدی تزئینات مدرن و دکوراسیون منزل

. موسس کارگاه تولیدی بردهای الکترونیکی و مدارات چاپی در تیراژ بالا

. موسس کارگاه تولید و بسته بندی ملزومات شیرینی پزی

.  کارگاه تولیدی پرژکتور و چراغ های سه بعدی

. مخترع و تولید کننده نگهدارنده درب قوری

استاد رمضانی

. نویسنده کتاب رازهای موفقیت در کارآفرینی و کسب ثروت

. بنیانگذار مبحث ذهن محافظ در کشور

. مدرس دوره های کارآفرینی موفق به روش Golden birth

. مدرس دوره های خلاقیت در تولید و افزایش فروش

. مدرس دوره های تغییر باورهای منفی و بازدارنده

. مدرس دوره های تغییر زندگی و رسیدن به آرامش درون

. مدرس دوره های فرصت شناسی، ایده یابی و هدف گذاری در کارآفرینی

. مشاور شروع کسب و کارهای نوپا، راه اندازی کارگاه و کارخانه ها، ماشین سازی و سیستم های روباتیک

. مشاور فروش و مدرس مدیران ارشد و موسسان ده ها کارخانه و تولیدی موفق

. سخنران انگیزشی در مباحث شروع و راه اندازی کسب و کارهای نوپا

. مخترع و ایده پرداز روباتیک با ساخت چندین دستگاه متنوع در تولید و اتوماسیون

. تنها استاد una euta chi در کشور

خانم سحر مرتضوی مشاور خانواده و مدرس دوره های خوشبختی در زندگی

Untitled-2

خانم ریتا حدیدی مدرس دوره های سلامتی ، آرامش و لاغری با ذهن

درباره ما1

مهندس رامین جودخواه کارشناس فضای مجازی و امور ارتباطات

Untitled-4

مهندس آریا نوری کارشناس امور مالی اداری و هماهنگی

.png

بیش از 115 پکیج قدرتمند به روش “ایوتاشی “

مجموعه تولد طلایی مفتخر است با داشتن بیش از 115 پکیج آموزشی صوتی و تصویری قدرتمند به روش ایوتاشی در همه ابعاد زندگی، در طول این 4 سال عنوان کاملترین سایت آموزشی کشور را به خود اختصاص دهد همه افرادی که از این پکیج ها استفاده کردند نتایج شگفت انگیزی رو در زندگی خود تجربه کردند .در زیر نمونه ای از این پکیج هارا مشاهده می کنید .

گارانتی بازگشت 100% وجه شما

مجموعه تولد طلایی به پاس اطمینانی که به اثر بخشی فایل های آموزشی خود دارد ضمانت صد درصدی بازگشت وجه شمارا در صورت عدم رضایت از محصول خریداری شده تضمین می کنید ، همه محصولات شامل این امر می باشند . مدت زمان این ضمانت بین 3 تا 5 ماه بوده و در صورتی که تاثیراتی در خود و زندگی خود مشاهده نکردید می توانید با مجموعه ما تماس گرفته و کل مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید . هدف مجموعه ما این هست  که گره ای از مشکلات  زندگی شما باز کنیم نه اینکه مشکل دیگری به آن اضافه کنیم .