شگفتانه

بازگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت از دوره ها
همه دوره های استاد مهدی رمضانی گارانتی بازگشت ۱۰۰% وجه را دارند. اگر شما به هر دلیلی، در حین برگزاری دوره یا ۵ روز پس از اتمام آن، از آموزه های ما ناراضی بودید، مجموعه ما بدون هیچ سوالی مبلغ پرداختی را به صورت کامل به شما برگشت خواهد داد.
پرداخت مبلغ دوره ها به صورت نقد و اقساط دو تا پنج ماهه
شرایط پرداخت همه ی کلاس های استاد مهدی رمضانی به صورت نقد و یا اقساط ۲ تا ۵ ماهه انتخاب شدند. شما عزیزان می توانید با پرداخت ۲۰ % الی ۳۰% کل مبلغ، مابقی آن را به صورت اقساطی طی یک یا چند فقره چک پرداخت نمایید.
ملاقات حضوری با استاد مهدی رمضانی
همه اشخاصی که در دوره ها شرکت می کنند می توانند با ۷۰% تخفیف ۲ جلسه به صورت حضوری شخصاً با خود استاد ملاقات کرده و از راهنمایی های ایشان استفاده کنند.
تخفیف ۳۰% برای دوره ها
همه ی عزیزانی که در یک دوره شرکت می کنند، در صورت تمایل می توانند در تمامی دوره ها ی دیگر با ۳۰ % تخفیف ثبت نام کنند.
 
۵۰ % تخفیف برای دوره جامع و کاربردی (کارآفرینی موفق)
شما می توانید تا پایان شهریور ماه، در دوره جامع و متفاوت (کارآفرینی موفق به روش Golden birth) ثبت نام کرده و زندگی خودتان را متحول کنید. این دوره ی بی نظیر که تهیه و جمع بندی آن ۲ سال طول کشیده است، حاصل ۱۳ سال تجربه استاد مهدی رمضانی در زمینه تغییر زندگی و کارآفرینی موفق می باشد.
 
۲۰ % تخفیف ویژه حضور گروهی
شما می توانید با دعوت از دوستانتان و با ثبت نام گروهی ۳ نفره و بیشتر از تخفیف ۲۰ درصدی حضور گروهی برای دوره های حضوری بهره مند شوید.